Základy koučování

Jak posouvat člověka tam, kam chce on sám jít

Kdy se vám kurz bude hodit

Pokud chcete pomáhat lidem formou koučinku, je tento kurz ideálním začátkem vaší profesní kariéry. Zároveň je vhodný, pokud se chcete naučit efektivněji a nenásilněji komunikovat s druhými. 

Kurz také oceníte, pokud pracujete například ve školství a sociálních službách, jako řídící pracovník, manažer, nebo pokud v rámci své profese často komunikujete s lidmi.

Naučíte se koučovat

Je to „koučink v kostce“. Naučíte se základy koučování, co koučink je, co není a jaké jsou jeho principy a standardy. A také, jak správně koučovat podle jednoduchého modelu koučování a s použitím jednoduchých nástrojů.

Získáte praktické dovednosti

Budete mít příležitost někoho odkoučovat a také být v roli koučovaného. A to s různými lidmi a v různých situacích. Trénink je zaměřený na praxi a praktické použití. 

Vaším průvodcem bude profesionální kouč

Do tajů koučování vás zasvětí kouč, který má sám za sebou stovky odkoučovaných hodin s klienty.

Využijete to v běžném životě

I kdybyste se zrovna nechtěli stát profesionálním koučem, tento trénink vám pomůže využívat koučovací přístup kdykoli a kdekoli v běžném životě.

Nastartujete svou vlastní koučovací kariéru

Pokud se chcete stát profesionálním koučem, tak je tento kurz vhodným a žádoucím začátkem. 

Zkušenosti s kurzem

Koučování je přístup budoucnosti pro svoji nenásilnost, odhalování nevyčerpatelného potenciálu člověka a práci s vnitřní motivací.

Změní Vám náhled na život, na sebe i na ostatní.

Všechny materiály v ceně

Aby se nám dobře koučovalo…

Na podzim on-line, na jaře v Ostravě

U on-line kurzu nemusíte nikam cestovat a naučíte se koučovat z pohodlí domova. 

Tímto kurzem snížíte cenu studia MBA

Budete-li v budoucnu chtít absolvovat celé studium MBA v oboru Profesionální koučování, tento kurz vám do něj započítáme. Zeptejte se na podrobnosti.

ON-LINE 

Kurz je nyní možné absolvovat ON-LINE!

5 dvouhodinových setkání na zoomu: vždy v pondělí, 18:00 – 20:00

26. 10. 2020      Co je koučink a jak ho využít

2.11. 2020          Jak vést koučovací rozhovor

9. 11. 2020         Jednoduché koučovací nástroje a techniky

16. 11. 2020       Složitější koučovací nástroje a techniky

23. 11. 2020       Jak koučovat v běžném životě

a ve všech setkáních praxe: vaše vlastní koučování ve dvojicích nebo triádách (zoom to umožňuje!) a ukázky, jak koučuje lektor – kouč

 

NAŽIVO – dvoudenní kurz

Ostrava:

první část: 20. března 2021, 10:00 – 16:00 (s přestávkou na oběd)
druhá část: 27. března 2021, 10:00 – 14:00

Obsah stejný jako u on-line kurzu, jen ve dvou dnech

AdresaHotel Sareza, Čkalovova 6144/18, 708 00 Ostrava – Poruba

S sebou: Psací potřeby, blok, dobrou náladu a ochotu koučovat a nechat se koučovat. 

Největším přínosem tréninku koučování pro mě bylo povzbuzení jít do toho a profesně koučování uplatnit. Díky kurzu jsem tak mohl nahlédnout do bohatství, které koučink skrývá a které lze využít i v běžné mezilidské komunikaci, samozřejmě uvážlivě 😉 Kromě praktického vyzkoušení koučinku (nás účastníků) byly pro mě velmi cenné i ukázky koučovacích sezení ze strany koučky. 

Bc. Ing. Martin Svák

jednatel, Procedo Event s.r.o.

Kurz koučinku byl skvělý začátek toho, co by mě opravdu bavilo dělat. Přinesl mi náležitý nadhled. Naučila jsem se, že různé situace se dají řešit úplně jinak, než jsem je řešila dosud. Hned jsem to začala využívat v komunikaci se svými dětmi a kolegy v práci, protože vidím pokrok, jaký lidé kolem mě díky koučinku dělají. Daniela je skvělá a zkušená lektorka a tak mohu tento kurz všem doporučit.

Mgr. Michaela Ramíková

vyšetřovatelka, Policie ČR

Kurz Základy koučování byl pro mě cennou profesní zkušeností i příjemným společenským setkáním. Během tréninku jsme si prakticky vyzkoušeli několik zajímavých koučovacích technik a např. metoda „tří rádců“ nebo prioritizační kolečko mi opravdu „sedly“ – jsou dobře využitelné v mnoha profesních i osobních situacích. Utvrdila jsem se v tom, že aktivní kladení otázek je smysluplný přístup při motivaci a budování druhých lidí.

Mgr. Veronika Vydrová

VŠ pedagog

Obvykle se ptáte

Je to opravdu tak snadné? Naučit se koučovat?

Po devítihodinovém tréninku z vás samozřejmě nebude profesionální certifikovaný kouč. Ale tento čas vám bohatě stačí na to, abyste pronikli do podstaty koučování a jeho základních principů a prostě “začali”… Každodenní život Vám pak přinese další příležitosti a výzvy v koučování se zlepšovat.

Dnes je těch koučovacích škol tolik. Jak si můžu být jist, že to není nějaká samozvaný trénink koučinku podle kdovíjakých názorů?

Ano, je pravda, že koučovacích škol je hodně a také ne každý, kdo se vydává za kouče, skutečně ctí a využívá podstatné principy koučinku. Náš přístup je garantován certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF – International Coach Federation) a jejich principy (https://www.coachfederation.cz, Etický kodex, Základní kompetence kouče), na kterých plně stavíme.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Cena kurzu

Studium profesionálního koučování stojí 74.900 Kč. Když nepotřebujete certifikát Mezinárodní koučovací federace a titul MBA, můžete mít základy koučování za 3.999 Kč.

 

74.900 - 3.999 Kč